fbpx

Sport, Turystyka, Rekreacja 4-dni

Dzień 1 Częstochowa - Przełom Warty
Spływ kajakowy Częstochowa - dzielnica Mirów. Malownicza wyprawa rzeką Wartą w najpiękniejsze przyrodniczo miejsca Częstochowy, połączona z wędrówką po Jurze. Dodatkowe atrakcje: przejażdżka bryczką lub wozem taborowym, paintball, przystanek w ośrodku jeździeckim TKKF Pegaz, spacer ścieżką edukacyjną Przełom Warty.

Dzień 2  Konopiska - Nierada - Poraj
Wyjazd do Konopisk. Rekreacja na zaprojektowanym według najnowszych standardów polu golfowym Rosa Private Golf Club. W jednym z najnowocześniejszych kompleksów golfowych do dyspozycji zawodników są m. in.: 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej. driving rangę z 80 stanowiskami w tym 14 zadaszonych, putting green o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, chiping green, bunkry treningowe. Alternatywą dla pola golfowego może być nowoczesny, spełniający najwyższe standardy, tor offroadowy w Nieradzie. Przejazd do Poraja. Możliwość uprawiania sportów wodnych na łodziach żaglowych. jachtach kabinowych, rowerach i nartach wodnych, kajakach lub deskach surfingowych Możliwość wędkowania w wypożyczonych łodziach.
 
Dzień 3 Złoty Potok - Ostrężnik - Czatachowa – Jura Krakowsko - Częstochowska
Wyjazd na Jurę, rekreacja rowerowa i konna. W Złotym Potoku k. Janowa na miłośników jazdy rowerem i spacerów czeka 9-kilometrowy szlak ku źródłom. Rowerowo-pieszy ciąg zaczyna się przy rynku w Janowie i prowadzi przez Złoty Potok - obok Dworku Krasińskiego. Stawów Amerykan i Snu Nocy Letniej, Źródeł Zygmunta i Elżbiety, kończąc się niemal przy ruinach zamku w Ostrężniku. Na północ od ruin zamku w miejscowości Czatachowa znajduje się Pustelnia Ducha Świętego z okazałym kościołem. W prymitywnych warunkach, w małych drewnianych chatkach, żyją tu mężczyźni, którzy, kultywując ubóstwo, tworzą tzw. mały klasztor. Amatorzy jazdy konnej mogą wybrać się na kilkugodzinne wędrówki w siodle Transjurajskim Szlakiem Konnym (odpowiednik Szlaku Orlich Gniazd). Szlak obejmuje następujące, obfitujące w walory przyrodnicze miejscowości: Zrębic, Złoty Potok, Mirów, Bobolice, Karlin, Podzamcze, Małobądz, Klucze, Rabsztyn, Zederman, Zawada, Nielepice pod Krakowem.

Dzień 4 - Kroczyce - Podlesice - Rzędkowice
Wyjazd do jednego z licznych jurajskich ośrodków wspinaczkowych, możliwość uczestnictwa w szkoleniu, organizowanym w najatrakcyjniejszych dla wspinaczy, rejonach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zajęcia wspinaczkowe odbywają się pod okiem fachowców m. in. na Skałkach Kroczyckich, Podlesickich, Rzędkowickich. Włodowickich oraz w okolicach Olsztyna. W pobliżu Częstochowy znajduje się także duże skupisko jaskiń i schronisk skalnych, polecanych przez grotołazów. 

 

Promocja Czerwiec 2024

Pokój 1 os z łazienką 140 zł za noc

Pokój 2 os z łazienką 160 zł za noc

Pokój 2 os z łazienką i aneksem kuchenny 170 zł za noc

Pokój 3 os z łazienką 210 zł za noc

Pokój 4 os z łazienką 250 zł za noc

Pokój 5 os z łazienką i aneksem kuchennym 300 zł za noc

Promocja dotyczy noclegów min 4 noce w dni robocze

lub min 2 noce w weekendy lub święta

Zadzwoń 501 272 121

Czekamy na twój telefon

all4web